60 000 Kč

Tento dobrý skutek zajistí pravidelné návštěvy tzv. Dobrých víl pro děti v dětském domově Ledce na období půl roku. Součástí aktivně stráveného času bude jednak doučování podle potřeb jednotlivých dětí, ale zaručena bude i zábava! Zajistíme lektora na taneční a sportovní kroužek přímo v domově. O hladký průběh těchto návštěv se postará koordinátor, zajistí také pomůcky a dopravu pro všechny zúčastněné. SS dětmi se Dobré víly vídají pravidelně přímo v dětských domovech, doučují je a motivují k různým činnostem. Právě díky těmto každotýdenním návštěvám je znají a ví, jaké nachystat aktivity i mimo domovy. V jiném motivujícím prostředí, kde jim ukazují jinou sociální bublinu a možnosti trávení volného času, jinou formu vzdělávání a rozvoje.

Dětem kromě pravidelné individuální pozornosti zajistí i rozvoj nových dovedností, motivaci k různými činnostem, vybití přebytečné energie a v neposlední řadě nová přátelství s Dobrými vílami, která mohou přetrvávat i po opuštění zdí dětského domova.

Pokrytí nákladů na tento dobrý skutek je možné také zafinancovat v nižší částce na kratší dobu – částka činí 10 000 Kč á měsíc.